Najlepszy Burger Kraków Kazimierz

Od kilku lat można zauważyć, że w Krakowie otwiera się dużo miejsc, gdzie można zjeść smaczne burgery. Niektóre niestety są dość drogie, a niekoniecznie smaczne. Burgerownia Well done rozwiązuje ten problem. Serwujemy oryginalne burgery, przyrządzone według amerykańskiej receptury. Otwierając nasz lokal, zastanawialiśmy się jaki burger w krakowskim Kazimierzu będzie najlepszy? Odpowiedź mogła być tylko jedna. To Ameryka jest stolicą hamburgerów, więc postanowiliśmy przenieść Amerykę do Kazimierza.

Gdzie w Krakowie zjesz pysznego hamburgera?

Każdy miłośnik hamburgerów ma swoje ulubione miejsce, do którego często wraca, aby coś zjeść. Warto jednak odkrywać nowe smaki. Atutem burgerowni Well done są znane w całym Krakowie świetne bułki, perfekcyjnie przyrządzone mięso, serwowane w trzech stopniach wysmażenia. Z naszego menu na szczególną uwagę zasługuje nietuzinkowy „Pączko – Burger”. Jest to pyszny burger w pączku z pikantnym sosem Chihuahua na bazie wędzonych papryczek, białym sosem BBQ, bekonem, i serem cheddar. Zdecydowany król wśród naszych burgerów miesiąca.

Drugim najbardziej znanym burgerem jest Jack Daniel's Burger, przyrządzanym z sosem na bazie whiskey, z chrupiącym bekonem, serem mimolette, pomidorem, czerwoną cebulą oraz pysznym domowym sosem miód musztarda.

A oto on: