Najlepsza rodzinna restauracja w krakowie

Mmm, to smaczne!” - nasze bogate dla dzieci rozjaśnia oczy małych gości. Nie tylko smaczne dania dla wszystkich grup wiekowych, ale także ciekawe wydarzenia sprawiają, że rodzice często wybierają naszą restaurację. Obsługujemy dzieci w taki sposób, aby się nie nudziły, a mama i tata mogli usiąść i cieszyć się spokojem. Szukasz w Krakowie miejsca, gdzie zorganizować urodziny swojego dziecka? Dobrym pomysłem będzie amerykańska Restauracja Well Done.

 

W restauracji posiadmy kącik dla dzieci w którym można znaleść wiele gier edukacyjnych, posiadamy również kolorowanki oraz najlpsze bajki z cyklu ,,Zwariowane Melodie,, :) 
U nas dzieciaki nie będą się nudzić! 

Zdrowe jedzenia dla dzieci

Jedzenie, które smakuje dobrze i jest dobre dla dzieci? Czasami może to być ból głowy dla rodziców, ale dla szefa kuchni naszej restauracji to bułka z masłem. Współpracując z dietetykiem, jest on w stanie przygotować smaczne menu, które nie tylko zaspokoi ich kubki smakowe, ale jest również zdrowe i zrównoważone. Smakuje jeszcze lepiej, gdy jest spożywane w towarzystwie. Zachęcamy do zabrania kolegów i koleżanek. Nasi pracownicy postarają się przygotować dla całej grupy coś ciekawego. Potrafimy przekształcić zwykły obiad w niesamowitą przygodę. Wszystkie głodne dzieci są mile widziane o każdej porze dnia. Well done w Krakowie uwielbia mieć pełnych i szczęśliwych gości, także tych najmłodszych.