Szukasz miejsca, w którym będziesz mógł zjeść smaczny domowy obiad? Istotna jest dla Ciebie cena? Przejrzyj nasze menu i wybierz danie obiadowe, na które masz ochotę. W szczególności polecamy:

  • Naleśniki wytrawne

  • Naleśniki na słodko

  • Przystawki i zupy

  • Steki

Dwudaniowy obiad na Krakowskim Kazimierzu

W Polsce obiad kojarzy się zazwyczaj z dwoma posiłkami. W Restauracji Well Done na Krakowskim Kazimierzu otrzymasz taki obiad w amerykańskim stylu. Zastanawiasz się, jak wyglądałby taki posiłek? Proponujemy następujące zestawy obiadowe:

  • Krem pomidorowy z pieczonym jabłkiem. Do tego Chicken Mango, czyli grillowany filet z kurczaka z salą pomidorową z mango, serowawny z amerykańskimi frytkami oraz grillawnymi warzywami. 

  • Aromatyczne Chilii con carne, oraz pyzne żeberka przyrządzane według amerykańskiej receptury. Marynowane w coli, podawane w sosie na bazie whiskey. Serwowane z amerykańskimi frytkami oraz sałatką colesław.

Jak zamówić amerykański obiad z dostawą w Krakowie?

Masz dwie możliwości. Jedną z nich jest wizyta w naszej restauracji, która mieści się w Krakowie przy ulicy Mostowej 2 na Kazimierzu. Możesz także zamówić obiad telefonicznie lub online.

Zamów obiad na dowóz w Krakowie | Well Done

Warto zwiedzać Kraków- przekonują nas o tym w ostatnich latach dobre wyniki Krakowa w kwestii odwiedzających. Okazuje się, że Kraków jest bogaty nie tylko pod względem zabytków czy atrakcji turystycznych. Oferuje szerokie bogactwo, ale również kulinarne. Obiady na dowóz w Krakowie  może dostarczyć niepowtarzalnych smakowych wrażeń. Restauracje w Krakowie serwują smakowite obiady domowe oraz lunche. Do najlepszego lunchu należy osiągający coraz większe zainteresowanie bowl z kurczakiem. Równie często, co turyści, zamawiają ją z dowozem mieszkańcy Krakowa. Wszyscy, którzy lubią dobrze zjeść w pracy. Również ci, co chcą cieszyć się tradycyjnym rodzinnym obiadem w niedzielę. Obiad na dowóz w Krakowie można zamówić w centrum, ale również do nieco bardziej oddalonych dzielnic.

Obiady z dowozem Kraków – szybko i wygodnie

Wiele restauracji z potrawami regionalnymi lub serwujące kuchnie świata otwartych jest do późnych godzin wieczornych. Natomiast pizzę i kebab można zamówić o dowolnej porze. Jak to w dużym mieście, w Krakowie funkcjonuje kilka restauracji nietuzinkowych. W Well Done zjesz doskonałej jakości obiady oraz lunch. Burgery, zupy, steki czy naleśniki. Wybierz tylko to, na co masz ochotę. W łatwy sposób możesz zamówić online przez naszą stronę internetową. Nasz lokal ma w ofercie bowle na lunch - do każdego dodajemy deser gratis do wyboru. Chyba warto przyjechać do Krakowa, by zanurzyć się w tej kulinarnej różnorodności?