Obiady Kraków

Szukasz miejsca, w którym będziesz mógł zjeść smaczny domowy obiad? Istotna jest dla Ciebie cena? Przejrzyj nasze menu i wybierz danie obiadowe, na które masz ochotę. W szczególności polecamy: Naleśniki na słodko

Dwudaniowy obiad na Krakowskim Kazimierzu

W Polsce obiad kojarzy się zazwyczaj z dwoma posiłkami. W Restauracji Well Done na Krakowskim Kazimierzu otrzymasz taki obiad w amerykańskim stylu. Zastanawiasz się, jak wyglądałby taki posiłek? Proponujemy następujące zestawy obiadowe:
  • Krem pomidorowy z pieczonym jabłkiem. Do tego południowo amerykański sznycel drobiowy z natką pietruszki i parmezanem. Podawany z amerykańskimi frytkami oraz kukurydzą w kolbie.
  • Aksamitny krem z kukurydzy. Soczyste grillowane żeberka, przyrządzane według amerykańskiej receptury, marynowane w coli, podawane w sosie na bazie whiskey. Serwowane z amerykańskimi frytkami oraz sałatką colesław.

Jak zamówić amerykański obiad z dostawą w Krakowie?

Masz dwie możliwości. Jedną z nich jest wizyta w naszej restauracji, która mieści się w Krakowie przy ulicy Mostowej 2 na Kazimierzu. Możesz także zamówić obiad telefonicznie lub online.